Forside / Om os / Medarbejdere

Mød alle vores medarbejdere. Er du i tvivl om hvem du skal kontakte, er du velkommen til at ringe til os på +45 96201050 eller skrive en mail til Info@arenanord.dk, så sender vi dig videre til rette vedkommende.

Administration

Udviklingschef – Idræt og Trivsel

Dennis Kristian Larsen

Tlf. 96201065 dkl@arenanord.dk

Marketingkoordinator

Jacob Guldbrandt Steffensen

Tlf. 96201059 jacob@arenanord.dk

Kontorassistent

Jeppe Klarskov

Tlf. 96201053 jeppe@arenanord.dk

Projektleder

Lone Kosack (På barsel)

Tlf. 96201054 lone@arenanord.dk

Værtinde

Lotte Suhr

Tlf. 96201062 Lotte@arenanord.dk

Projektleder

Maja Guldager

Tlf. 96201056 maja@arenanord.dk

Projektleder

Sofie Nissen

Tlf. 96201063 sofie@arenanord.dk

Grafiker

Søren Back Svendsen

Tlf. 96201057 sorens@arenanord.dk

Regnskabschef

Søren Bregnhøj

Tlf. 96201052 soren@arenanord.dk

Værtinde

Tina Pedersen

Drift & Service

Servicemedarbejder

Dennis Kold

Servicemedarbejder

Gitte Jensen

Servicemedarbejder

Hanne Carlsen

Servicemedarbejder

Jan Frimer

Servicemedarbejder

Jette Olesen

Servicemedarbejder

Per George Christensen

Servicemedarbejder

Tenna Ohlander

Køkken

Kok

Bjarne Christensen

F&B Manager

Jeppe Møller Bach

Tlf. 96201053 jmb@arenanord.dk

Køkkenmedhjælper

Natalie Butrus Iessa

Køkkenassistent

Trine Rishøj

Ledelse

Musik- og udviklingschef

Jens Ole Hvid Amstrup

Tlf. 96201055 Jensole@arenanord.dk

Produktionschef

Morten Sønderskov

Tlf. 96201058 Morten@arenanord.dk

Adm. Direktør

Per Malmberg

Tlf. 96201060 Per@arenanord.dk

Regnskabschef

Søren Bregnhøj

Tlf. 96201052 soren@arenanord.dk

Teknik

Kulturhustekniker

Christian Bærnthsen

Kulturhustekniker

Dennis Juul Berthelsen

Produktionschef

Morten Sønderskov

Tlf. 96201058 Morten@arenanord.dk